Послуги

Аніматори

Для наших маленьких гостей працюють аніматори, які організують дитяче дозвілля, завдяки чому батьки зможуть повноцінно насолоджуватися відпочинком, не хвилюючись про дитину.

(more…)

Читати далі

Дитячий майданчик

Для маленьких відвідувачів готелю відкрит дитячий майданчик.

(more…)

Читати далі

Ресторан/Кафе

Ресторан розташований на березі моря, і являє собою ресторанний комплекс, що складається з просторого основного залу і затишній тераси, звідки гостям відкриваються приголомшливий вид на море. Ресторан готелю «Меліоратор ЮГ» захоплюють чудовою кухнею зі шведським столом. Кожна страва – це гастрономічний шедевр.

(more…)

Читати далі

Басейн з джакузі

Насолоджуйтеся можливістю поплавати у великому відкритому басейні. Розслабтесь лежачи на шезлонгу і замовте освіжаючий коктейль з бару. У басейні передбачена зона безпеки для дітей, де команда анімації готелю буде рада позайматися з малюками. Вечірньої пори включається світлодіодне підсвічування води. Басейн оснащені сучасною системою фільтрації.

(more…)

Читати далі

Конференц-послуги

Конференц-зал готелю «Меліоратор ЮГ» – ідеальний вибір для проведення різних корпоративних, соціальних і культурних заходів. У Вашому розпорядженні зал місткістю до 80 чол. Відповідний для будь-яких подій: від невеликого засідання до багатофункціональної конференції, або презентації.

(more…)

Читати далі